« Svibanj 2024 »

Početak nove školske godine 2021./2022. u ponedjeljak 6. rujna 2021.
Autor: Ana Vargović, 3. 9. 2021.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

približio se trenutak polaska u novu školsku godinu. Nadam se da ste se svi zajedno dobro odmorili, zdravo proveli ljetne praznike, „napunili baterije“ i pripremili se za nove izazove.

I dalje nas prati epidemija bolesti COVID-19, ali radnici škole su se potrudili da po epidemiološkim uputama sve organiziraju kako bi Vaš boravak u školi protekao što normalnije.

Naravno da ćete nam Vi u svemu tome biti itekako velika potpora.

Želim Vam svima zdrav i veseo početak nove 2021./2022. školske godine!

Prvog nastavnoga dana, u ponedjeljak, 6. rujna 2021.,  učenici će provesti prva dva školska sata sa svojim razrednicima. Školski sat traje 45 minuta.

Svi učenici ulaze i izlaze iz škole u pratnji razrednika prema utvrđenom vremenu i mjestu. Pri ulasku u školu učenici dezinficiraju ruke, koriste otirač za dezinfekciju obuće, peru ruke i ulaze u svoje učionice.

Učenici od 5. do 8. razreda trebaju pripremiti zaštitne maskice.

Obavijest o vremenu dolaska u školu prvog nastavnog dana možete pročitati pod Opširnije.

Učenicima će biti podijeljeni udžbenici pa Vas molimo da ponesu svoje školske torbe.

Dolazak učenika prvih razreda prvog nastavnog dana 06.09.2021. godine je u 17.00 sati.

S učenikom prvoga razreda prilikom ulaska u prostorije škole u pratnji bi trebala biti samo jedna osoba (roditelj/skrbnik) koja treba nositi zaštitnu maskicu.

Produženi boravak i školska marenda biti će organizirani od ponedjeljka 13. rujna 2021. godine.

Sve dodatne informacije učenici će dobiti od svojih razrednika u ponedjeljak.

Zahvaljujem na razumijevanju i molim Vas da redovito pratite obavijesti na mrežnim stranicama škole ukoliko bude potrebe za eventualnim izmjenama.

S poštovanjem,

Ravnatelj: