« Svibanj 2021 »

Cjenik popravka tableta
  • Cjenik Tableta 8788_7

• Cjenik Tableta C20

U priloženom dokumentu nalazi se cjenik popravka tableta po stavkama.

Priloženi dokumenti:
Cjenik popravka tableta 2023 god.pdf

TABLETI - BITNO

Ministarstvo znanosti i obrazovanja u sklopu projekta Podrška provedbi Cjelovite kurikularne reforme Škola za život – faza II (CKR II) sufinanciranog u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Europskog socijalnog fonda nabavilo tablete za učenike razredne nastave, petih i sedmih razreda.

Za učenike petih i sedmih razreda planirano je individualno korištenje tableta te ih učenici mogu koristiti i u školi i kod kuće.
Tableti koji su planirani za učenike nižih razreda u pravilu ostaju u školi.

JAMSTVO: 24 mjeseca, osiguran servis i korisnička podrška

Aplikacije na tabletima se instaliraju putem udaljenog upravljanja, a instalira ih administrator u školi. Učenicima je onemogućeno instaliranje aplikacija na tablete prema pravilima postavljenima od strane CARNeta.

Na sve tablete su poslane aplikacije potrebne za obrazovni proces i online  nastavu.

Tableti će se najčešće spajati na bežičnu mrežu, ali svaki ima mogućnost korištenja SIM kartica koje vam dostavljaju teleoperateri. Uz dostavljene SIM kartice teleoperateri dostavljaju i detaljnije opise svojih ponuda, koje između ostalog uključuju:

• 2,5 GB podatkovnog prometa mjesečno tijekom 12 mjeseci bez naplate
  • Pristup bez naplate omogućen je internetskim stranicama s obrazovnim sadržajem izdavačkih kuća koje sudjeluju u obrazovnoj reformi

Za korištenje navedenih mogućnosti korisnik mora imati jedinstveni elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr, a koje dobiva u školi.

Za sva tehnička pitanja možete koristiti:
  • prvi stupanj podrške: osoba zadužena poslovima podrške uporabi informacijske i komunikacijske tehnologije ili osoba zadužena poslovima administratora elektroničkih upisnika ili neka druga osoba  prema odluci ravnatelja škole,
  • drugi stupanj podrške: CARNET Helpdesk +385 1 6661 500; helpdesk@skole.hr,
  • treći stupanj podrške i servis tableta: S&T Hrvatska +385 1 700 8000; helpdesk@snt.hr.